Завдяки унікальному процесу дозрівання в 2005 році нідерландська компанія Nature's Pride 

презентувала дещо зовсім нове: екзотичні фрукти манго й авокадо готові до вживання.

В 2011 році ці продукти отримали характерну фіолетову наклейку EAT ME. Цей винахід виявився справжнім проривом в секторі свіжих продуктів. З тих пір манго й авокадо кумедно і дуже доступно показують нам, що вони стиглі й EAT ME - знак якості для найсмачніших продуктів. На сьогодні асортимент готових до вживання продуктів складається з авокадо, манго, киви, папайї та слив.

Процес дозрівання - це складна взаємодія факторів. Все починается на фермах по вирощуванню. Враховується маса факторів: країна в якій вирощуються конкретні фрукти, сорти, які підходять для дозрівання, час збору врожаю. Наприклад, збір авокадо і манго відбувається пізніше, ніж зазвичай, щоб фрукти могли виробляти більше природних поживних речовин. Це пришвидшує процес дозрівання і покращує смак. 

 

По прибуттю фруктів на склад перевіряється стиглість плодів. Ця перша перевірка є основою для конкретної програми дозрівання: для кожної партії потрібні своя температура і вологість, які точно відповідають клімату країни-виробника. Температура спочатку дуже висока в перші дні процесу дозрівання, а потім поступово знижується, щоб продовжити термін зберігання. Дозрівання вимагає справжньої майстерності, при якому дуже важливі досвід і почуття.


Як ви зрозуміли, під впливом достатньо високої температури і вологості, спеціалісти Nature's Pride допомогают фруктам дозріти і стати смачнішими!
Якщо ви ще не пробували продукти з позначкою EAT ME, обов'язково спробуйте! Манго, авокадо, папайя – це дуже смачно! У нас на сайті завжди доступна до замовлення унікальна коробка з фруктами Ready to Eat по самій низькій ціні. Спробуйте стиглі фрукти прямо зараз!