Кількість
|
Вартість
|
||
|
Спаржа зелена, Аsparagus
Спаржа відома в кулінарному світі вже понад 2000 років. А тепер, нарешті, ми можемо похвалитися продуктом нашого походження, вирощеного на фермі в Черкащині!
Наш інтернет-магазин співпрацює з фруктовою фермою, яка була однією з перших, хто пропонує цей делікатес власного виробництва широкому колу українських споживачів. Кращі сорти світової селекції були обрані для вирощування спаржі, з метою задовольнити найвибагливіших цінителів смаку цієї продукції. Справжня спаржа може бути тільки свіжою - девіз українського виробника, який ми зможемо забезпечити, доставивши вам продукцію в найкоротші терміни.
Як смакувати: свіжа спаржа майже не потребує обробки. Пагони можна не очищати, достатньо помити належним чином (тонкий верхній шар видаляється, якщо він волокнистий). Низ стебла відварюють довше крони, тому краще готувати спаржу у високій вузькій сковороді, щоб пучки помістилися в ній у вертикальному положенні. Її слід повільно опускати в каструлю з киплячою підсоленою водою. Відварювати спаржу необхідно 3 хвилини. Делікатно витягнуту спаржу із каструлі, краще опустити в холодну воду. Тоді вона зберігає колір, вітаміни і смак. Подають відварені пагони з соусом. Класичний голландський соус для спаржі : 3 жовтки розігріти на паровій бані, постійно помішуючи. Тонкою цівкою додати до них близько 150 грамів розплавленого вершкового масла (без сироватки). Додати 1 ч. л. лимонного соку, сіль і, помішуючи, зняти з вогню. Простіший варіант: змішати сметану з часником і зеленню і залити спаржу.
Як зберігати: зберігати спаржу краще в холодильнику у відділенні для зелені або овочів.
Хімічний склад зелених пагонів є більш цінним, ніж білий, крім того, зелена спаржа, на відміну від білої, може бути замороженою, що робить її доступною цілий рік.
Корисні властивості: ніжні, соковиті пагони спаржі - дуже корисні, і в той же час низькокалорійний продукт. У пагонах спаржі є аспарагін, що знижує артеріальний тиск, має сечогінну дію, розширює кровоносні судини, підвищує активність серцевого м'яза. Корисна спаржа при набряках серцевого і ниркового походження, ревматизмі, подагрі. Фенольні сполуки спаржі збільшують міцність і еластичність стінок кровоносних судин.
Вважається, що спаржа є сильним афродизіаком.