Fruit Boutique є роздрібним та дрібногуртовим підрозділом одного з найбільших імпортерів фруктів та овочів в Україні та його дистриб'юторів. 
Ми починали свій шлях більше 20-ти років тому, коли культура споживання екзотичних фруктів в нашій країні була зовсім нерозвиненою, коли стиглий авокадо вважався чимось незвичним, а смачний манго зовсім недосяжним.
Часи змінюються, зараз ми забезпечуємо клієнтів не тільки екзотичною продукцією зі всього світу, але й власними, українськими фруктами, овочами, ягодами від передових фермерських господарств.
Наразі ми сучасна європейська компанія з власною налагодженою мережею постачальників на всіх континентах, з власними ресурсами для правильного зберігання продукції, з працюючою міжнародною системою якості продукції. Окрім того ми розвиваємо власне виробництво орієнтоване не лише на місцевий ринок але й на вимогливого закордонного споживача.
 
Історія створення
Ідея створення власного роздрібного інтернет-магазину давно не давала нам спокою, передусім, ми переслідували мету забезпечити покупців максимально свіжими фруктами й овочами, минаючи посередників, час на логістику та невідповідні умови зберігання продукції. Навесні 2017 року наша команда однодумців розпочала роботу по налагодженню продажів через сайт, і вже в червні ми мали перші Інтернет замовлення та перший досвід цього нелегкого бізнесу. 
Відверто кажучи, роздрібний продаж фруктів та овочів в компанії, що займається гуртовим постачанням продукції зовсім нелегка справа. Але, захопившись своєю ідеєю, ми цілеспрямовано йшли до мети, незважаючи на складнощі, мінімальні партії від постачальників, а іноді і насмішки колег-гуртовиків. Будемо з вами відверті: ми вчились і продовжуємо вчитись на своїх помилках та це дало нам досвід і наснагу до нових звершень. Сьогодні ми стали такими, які ми є - нас рекомендують найближчим друзям, нам довіряють, на нас орієнтуються конкуренти - все це накладає неабику відповідальність та високі стандарти якості!
Сьогодні у нас тисячі клієнтів у кожному куточку країни, ми доставлявляємо не лише фрукти та овочі - горіхи, сухофрукти, соки прямого віджиму, суперфуди солодощі, а саме головне хороший настрій та задоволення! Ми зростаємо з кожним днем разом і дякуючи вам, нашим клієнтам.
Ми обіцяємо не зупинятись, розвиватись і радувати вас новинками асортименту та привабливими знижками.

 

Наші принципи
У команди Фрут Бутік мало спільного з більшістю магазинів, проте багато схожого з невеликою сімейною фермерською лавкою. Ми не просто автоматично приймаємо замовлення, ми любимо фрукти та проводимо поряд з ними більшу частину життя:) Ми допоможемо вам визначитись з вибором, запропонуємо спробувати різні сорта та географічні підвиди, а хочете - поздоровимо від вашого імені близьких вам людей незабутнім фруктовим подарунком! 
Телефонуйте, пишіть і ми завжди допоможемо.

З повагою, команда Fruit Boutique exclusive